Opakowania ekranujące

Dodaj komentarz

biodiesel.org.pl elektrosmieci.com.pl

Zastosowanie opakowań ekranujących. Podobnie jak inne opakowania do elektroniki, także opakowania ekranujące pozwalają zniwelować niekorzystny wpływ ładunków elektrycznych i zapobiec uszkodzeniom urządzeń. Takie urządzenia pakuje się w sposób pierwotny, unikając powstawania połączeń pomiędzy urządzeniem a inną powierzchnią. Sposób pierwotny oznacza, że zakupione opakowania ekranujące stanowią warstwę bezpośrednio otaczającą urządzenie. Jeśli jest ono otoczone inną warstwą, mogą powstawać wyładowania statyczne, bardzo niebezpieczne dla urządzeń elektronicznych. Dostępne w sprzedaży opakowania ekranujące gwarantują, że takie nie będą powstawać i nie pojawią się w ich skutek przeróżne, drobne czy poważniejsze, uszkodzenia elektroniki sprzętu. Żeby zapobiec powstawaniu wyładowań statycznych, można stosować specjalne warstwy, na przykład wykonane z metalu przewodzącego takie wyładowania, dobrze działa również węgiel – jego działanie jest odwrotne, ponieważ wyładowania statyczne zostają w efekcie wytłumione. Opakowania tego rodzaju kupimy w różnych kolorach, na przykład szarym, metalicznym. Ich barwa i kształt współgrają z tym, co zostanie włożone do środka, czyli wybranym urządzeniem.

Serwis Logis - wózki widłowe www.mikroster.pl/oferta/automatyka-przemyslowa/
Czerwiec 9th 2011 Ekranujące

2 “Opakowania ekranujące”

  1. bubbaa1994 Says:

    Elo wszystkim! Bardzo przejęła mnie opinia wyrażona w powyższym wpisie, bez pomocy by się na coś podobnego raczej nie wpadło. Writer posiada bardzo nietuzinkowe spojrzenie do sprawy. Sądzę, że warto pogłówkować nad gościa ocenami, z uwagi że bywają cenne, godne uwagi, a autor powoli zostaje kolejnym mentorem internetowym.

  2. Banaszkiewicz Says:

    Dobry! Szybko przegląda się to, co zostało rozkminione w tym artykuliku. Widać, że ktoś kto notkę napisał, musiał mieć dobre rozeznanie o sprawie. Treść rozprawy była dla innych pomocna i na pewno również niedługo skorzystam z przytoczonych tu wskazówek. Pozdrawiam i życzę jeszcze wielu mądrych wypowiedzi w podobnym wydźwięku.

Zostaw odpowiedz